Заява МЗС України щодо співучасті Ірану в злочинах рф проти України

Надання зброї для ведення загарбницької війни в Україні та вбивства українських громадян робить Іран співучасником злочину агресії, воєнних злочинів та терористичних актів росії проти України. Про це йдеться в заяві МЗС Україні.

“Закликаємо Тегеран негайно припинити постачання будь-якої зброї росії. В іншому випадку Іран та його керівництво нестиме найсуворішу відповідальність, у тому числі в рамках міжнародних судових процесів щодо злочинів росії проти України”, – зазначили в міністерстві.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 17 жовтня також звернувся до міністрів закордонних справ держав-членів Європейського Союзу із закликом накласти санкції на Іран за допомогу росії здійснювати терор проти українців.

“Жорсткі санкції проти Ірану набувають особливої актуальності на тлі повідомлень про наміри іранської сторони передати росії балістичні ракети «земля-земля» для їхнього використання у війні проти України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Україна вживатиме всіх доступних заходів задля захисту цивільного населення, суверенітету та територіальної цілісності від зовнішньої агресії в рамках втілення невід’ємного права на самооборону відповідно до Статуту ООН.

Нацбанк закликав FATF виключити рф з числа країн-членів та включити до “чорного списку FATF”

Україна припиняє реєстрацію об’єктів права ІВ, пов’язаних з росією, у митному реєстрі

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *