Зеленський створює Президентський університет: хто зможе вступити

Зеленський створює Президентський університет: хто зможе вступити

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 217/2021 «Питання проекту «Президентський університет».

Президентський університет має стати освітнім та науковим центром, що, зокрема, забезпечить підготовку лідерів для стратегічних галузей розвитку держави.

Освітній процес у Президентському університеті будуватиметься на основі спеціальностей, які становлять основу 6-го технологічного укладу, формують науково-технічний прогрес та дають змогу підготувати професіоналів найвищого рівня:

  • інформаційні технології,
  • кібербезпека та штучний інтелект,
  • нанотехнології,
  • аерокосмічні, енергетичні технології,
  • біотехнології та науки про здоров’я,
  • глобалізація та міжнародні комунікації.

Як повідомляє пресслужба Офісу Президента до університету відбиратимуть найкращих випускників. Перший набір становитиме 120 осіб (шість напрямків по 20 студентів), а в найближчі п’ять років їхня кількість має зрости до 600.

До викладання в університеті запрошуватимуть найкращих українських фахівців; застосовуватимуться найсучасніші методики викладання (ключовий принцип: 30% теорії та 70% практики). Також до навчального процесу будуть залучені іноземні викладачі та експерти.

Планується впровадження гарантованого працевлаштування випускників університету, зокрема в провідних державних компаніях, дослідницьких та наукових установах, центральних органах влади. Держава та партнери університету гарантуватимуть студентам національне та міжнародне стажування. Буде передбачена можливість компенсації вартості навчання з боку роботодавця.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *