Зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок: Президент ініціює програму економічного патріотизму

Президент України Володимир Зеленський ініціює програму економічного патріотизму, яка передбачатиме, зокрема, цільову підтримку окремих галузей економіки. Про це Глава держави оголосив у зверненні до громадян, повідомила прес-служба Офісу Президента.

Як зазначив Президент, у той час, коли українські військові захищають країну, інші громадяни мають працювати, вкладати гроші в економіку держави, зокрема й для забезпечення фінансування армії.

За його словами, програма економічного патріотизму передбачає:

    зменшення податкового навантаження на підприємців;

    обмеження перевірок;

    створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему.

Також завдяки цій програмі заплановано знизити ПДВ на бензин і дизель, що сприятиме зменшенню цін на пальне.

«Наша мета – здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці», – зазначив Володимир Зеленський.

Водночас він зауважив, що нині немає потреби оголошувати загальну мобілізацію, натомість буде здійснено призов громадян, які зараховані до оперативного резерву Збройних Сил. Також будуть проведені навчальні збори резервістів системи територіальної оборони.

КМДА розробила короткі інструкції для громадян: як діяти у разі надзвичайної ситуації

Як заповнити договір швидко та без помилок? Спробуйте систему CONTRACTUM у LIGA360. Заповніть мінімум полів з датами та сумами, та завантажте готовий договір. Також система автоматично підставить реквізити сторін. Деталі за посиланням.

Джерело

Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *