Змінено Порядок формування і ведення Єдиного реєстру арбітражних керуючих

Мін’юст змінив Порядок формування і ведення Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, повідомляє прес-служба міністерства.

Відповідний наказ від 22 червня 2021 року № 2252/5 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 червня 2021 року за № 826/36448.

Згідно зі змінами Єдиний реєстр арбітражних керуючих України має містити відомості про судові рішення, які стосуються діяльності арбітражних керуючих, зокрема:

— номер справи та дату судового рішення, яким скасовано наказ Міністерства юстиції про застосування до арбітражного керуючого дисциплінарного стягнення;

— номер справи та дату судового рішення, яким скасовано наказ Міністерства юстиції про анулювання свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Уникайте фінансових ризиків при укладанні договорів. Спробуйте новий функціонал Contractum в LIGA360: Юрист. У системі можна перевірити приховані платежі за контрактом, пересвідчитися, що штрафи та неустойки вказані згідно з домовленостями. Замовте тестовий доступ прямо зараз.

Джерело

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *